Bean Beat Bite Ne Demek?

NOW. sitesinde şöyle diyor;

“Bean Beat Bite, Rave Mag ortaklıgı ile gerçeklesen pazar sabahı etkinlikleridir. Haftasonlarının yorgunlugunu kahve, kruvasan ve müzikle atlatacagınız, geç kahvaltı olarak da adlandırılabilecek etkinlikler İstanbul’daki butik kahve dükkanlarında pazar günleri 14:00-18:00 saatleri arasında gerçeklesmektedir.”

Bir de biz anlatalım;

Müziği gerçekten hissederek dinlediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bunu yapan çok az kişi varmış ve onlara ulaşmak da neredeyse imkansızmış gibi geliyordur size bir de. Attığınız adımlarla soyutlandığınız bir dünya yaratmış, duyabildiklerinizi, hissedebildiklerinizi herkes bilsin isterken aynı şiddetle sonsuz bir saklanma hissiyle boğuşuyor olabilirsiniz. Tamamen umutusuzluğa kapılmayın çünkü sandığınız kadar az kişi değilsiniz. Oldukça kalabalık bir kitleden bahsediyoruz hatta. Cuma, cumartesi gecesi müziklere düşüp, yetinmeyip pazar kahvaltısında da güzel müziğe, sohbete kulak vermek isteyenleri düşünen insanlar var. Hem de mis gibi simitler, poğaçalar ve kahve ikramları ile… Düşünenler ise; Rave Mag ve NOW.

Yani, kısaca güzel vakit geçirmek ve müziğe doymaması gerektiğini bir kez daha güzel müzikle görmek isteyenleri, Bean Beat Bite zincirine davet etmek, kulaklı kalanlar olarak en birinci görevimiz. Gelin, kahve ve müzik her zaman harikadır.

Ayrıca, bere ve güneş gözlüğü kombinasyonuyla, sucuklu yumurtalı, bardak bardak çaylı kahvaltılar artık sıkıcı!

Now. Instagram sayfasından etkinlikle ilgili harika görsellere ulaşabilirsiniz;

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.